Last minute dovolená

Užijte si dovolenou v roce 2024!

Last minute dovolená 2023

Jste připraveni na dobrodružství?

Jste připraveni na skok do neznáma, na nové objevy, na setkání s novými lidmi, na poznávání nových kultur? Pokud je vaše odpověď ano, pak vězte, že last minute dovolená je přesně to pravé.

Mitsis-Rhodos
Santorini, Řecko

Řecko

Představte si, jak se probouzíte v jednom z těchto rájů. Slunce zlatavě ozařuje pokoj a v dálce slyšíte zvuk moře. Vaše tělo je plné očekávání a vzrušení z toho, co přijde. Zvolna se připravujete na den plný objevování, poznávání a užívání si života.

Santorini s jeho bílými domy, modrými kupolemi a úchvatnými západy slunce, které ozařují Egejské moře, čeká na vaši návštěvu. Nebo Kos, s jeho bohatou historií a krásnými plážemi, které nabízejí dokonalé prostředí pro odpočinek a relaxaci. A co teprve Lefkada, s jeho tyrkysovými vodami a úchvatnými horskými scenériemi, nebo Kréta, kolébka evropské civilizace s jejími fascinujícími archeologickými nalezišti a úžasnými jídly.

Odvažte se objevit i takové klenoty jako je Rhodos a Zakynthos

Rhodos, ostrov slunce, kde se setkávají východ a západ, kde se můžete potápět do hlubin historie, procházet se po starobylých kamenných uličkách Rytířské ulice nebo si užít krásných pláží, které se táhnou podél jeho břehů. I tady máte šanci se zastavit, dýchat, nasát tu atmosféru a nechat se unášet krásou tohoto místa.

A pak je tu Zakynthos, ostrov s vůněmi a barvami, které ožívají v každé křivce jeho krajin. Je to domov slavné pláže Navagio, jedné z nejkrásnějších na světě, s jejím impozantním vrakem lodi a oslnivě modrými vodami. Je to místo, kde si můžete naplno užít svobodu, klid a jedinečnost přírody.

Rhodos
Zakynthos
Zakynthos zátoka

Prohlédněte si nabídku stovek Last minute zájezdů na 24Travel.cz

Cestování last minute může být právě tím vzrušením a dobrodružstvím, které hledáte. Je to šance na něco nového, něco nečekaného. Tak proč nevyzkoušet něco jiného? Proč nezažít něco, co vám může změnit pohled na svět?

Blog

Egypt – Hurghada – Makadi

Egypt – Hurghada – Makadi

Makadi • Hurghada • Egypt Makadi je pláž a také letovisko, které se nachází na východním pobřeží Egypta, na jižním konci oblíbeného turistického města Hurghada. Letovisko Makadi se nachází asi 30 kilometrů jižně od centra Hurghady a nabízí mnoho krásných pláží,...

Kapverdy dovolená 2024

Kapverdy dovolená 2024

Dovolená na Kapverdách 2024 Kapverdy jsou jednou z nejkrásnějších exotických destinací pro dovolenou v roce 2024. Tento africký ostrovní stát v Atlantském oceánu láká návštěvníky svými úchvatnými plážemi, tyrkysovou vodou a pestrým podmořským světem. V roce 2024 mohou...

Budapešť

Budapešť

Budapešť Cesta do Maďarska je velice dobrý nápad. Jednak je to poměrně nedaleko a druhak se jedná o krásnou zemi, která je nám svojí kulturou a sdílenou minulostí poměrně blízká. Vlakem pojedete z Prahy přes Brno, dále na Bratislavu a do Budapešti. Cesta z Brna trvá...

X