Š p a n ě l s k o

Přemýšlíte, kam jet na letní dovolenou u moře? Co takhle se vydat do slunečného Španělska, kde na vás čekají nádherné pláže a krásná modrá voda?

Zobrazuji všech 42 výsledků

Španělsko je plné skvělých destinací pro letní dovolenou, a my vám přinášíme několik nejpopulárnějších pláží, které stojí za návštěvu.

Costa del Sol

Tato pobřežní oblast na jihu Španělska je známá svými slunnými plážemi a křišťálově čistým mořem. Mezi nejoblíbenější pláže patří La Malagueta v Malaze, Burriana Beach v Nerji a Playa de la Fontanilla v Marbelle.

Costa Brava

Toto údolí v Katalánsku nabízí mnoho krásných pláží obklopených úchvatnými skalnatými útesy. Mezi nejlepší pláže patří Tossa de Mar, Lloret de Mar a Platja d’Aro.

Ibiza

Tento ostrov ve Středozemním moři je známý jako ráj pro party a zábavu, ale také nabízí nádherné pláže, jako je Cala Comte, Cala Salada a Talamanca Beach.

Barcelona

Toto město nabízí mnoho pláží přímo v centru města. Nejoblíbenější jsou Barceloneta, Somorrostro a Nova Icaria, které jsou ideální pro surfování a vodní sporty.

Valencia

Toto město na východním pobřeží Španělska má několik krásných pláží, jako jsou Playa de la Malvarrosa a Playa de las Arenas. Tyto pláže jsou ideální pro rodiny s dětmi a nabízejí spoustu aktivit, jako jsou plážový volejbal a stolní tenis.

Španělsko je plné krásných pláží, které jsou ideální pro letní dovolenou u moře. Tak proč si nevybrat jednu z těchto nejoblíbenějších a užít si nezapomenutelný pobyt v této slunečné zemi plné kultury a přírodní krásy.

A proto Vás zveme k návštěvě krásného Španělska, země plné slunce, historie a kultury. Od proslulého Madridu až po kouzelné pobřeží Costa del Sol, Španělsko nabízí mnoho výjimečných zážitků pro každého návštěvníka.

Začněte svou cestu v Madridu, hlavním městě Španělska, kde můžete prozkoumat krásné parky, umělecké muzea a historické památky. Poté se vydejte do Andalusie, kde můžete ochutnat místní speciality a relaxovat na sluncem zalitém pobřeží Costa del Sol.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je tu Granada, kde můžete navštívit hrad Alhambra a procházet se po úzkých uličkách starého města. Navštivte také Barcelonu, město umění a architektury, kde můžete vidět Gaudího slavné stavby a ochutnat místní tapas.

Nenechte si ujít ani Sevillu, kde můžete obdivovat krásné katedrály, nebo Toledo, město s bohatou historií a architekturou.

Španělsko je země, která láká svými výjimečnými zážitky a kulturou. Tak proč si neudělat přestávku od každodenního shonu a nevyrazit na nezapomenutelnou dovolenou do Španělska? Těšíme se na Vás!

X