Kapverdy

Zveme vás na návštěvu Kapverdských ostrovů, malebného souostroví uprostřed Atlantského oceánu. Kapverdy jsou rájem pro milovníky slunce, moře a přírody a nabízí mnoho krásných zážitků a zážitků pro všechny věkové kategorie.

Během Vaší návštěvy budete mít možnost objevovat neuvěřitelnou krásu a pestrost Kapverdských ostrovů. Západní ostrovy Sal a Boa Vista jsou známé svými bílými písečnými plážemi a neuvěřitelnou čistotou moře. Vnitrozemí ostrovů je plné vysokých hor a národních parků, kde můžete pozorovat mnoho endemických druhů rostlin a zvířat. Ostrovy Santiago a Fogo jsou známé svými vulkanickými vrcholy a exotickou kuchyní, zatímco ostrov São Vicente je kolébkou místní kultury a hudby.

Kromě krásné přírody Vám na Kapverdách také nabízíme možnost poznat místní kulturu a tradice. Můžete navštívit mnoho historických míst a památek, jako jsou staré pevnosti, kláštery a kostely, a také poznat místní řemeslníky a umělce.

Těšíme se na Vaši návštěvu na Kapverdách a na to, že Vám ukážeme to nejlepší, co tento malebný ostrovní ráj může nabídnout.

X