1. Home
  2. /
  3. Novinky
  4. /
  5. Blog
  6. /
  7. Egypt – Hurghada –...

Egypt – Hurghada – Makadi

autor: | Dub 10, 2023 | Blog | 0 komentářů

Makadi • Hurghada • Egypt

Makadi je pláž a také letovisko, které se nachází na východním pobřeží Egypta, na jižním konci oblíbeného turistického města Hurghada. Letovisko Makadi se nachází asi 30 kilometrů jižně od centra Hurghady a nabízí mnoho krásných pláží, luxusních hotelů, vodních aktivit a dalších atrakcí pro turisty.

Makadi Bay, dovolená s poklidnou relaxací u Rudého moře

Makadi je krásné letovisko na jihu egyptského pobřeží Rudého moře, které je obklopené horskými masivy a křišťálově čistou vodou. Toto letovisko je oblíbené mezi turisty z celého světa, zejména kvůli svým krásným plážím, šnorchlování, potápění a dalším aktivitám.

Makadi Bay – Nejprodávanější hotely

Jedním z nejlepších hotelů v Makadi je Jaz Aquamarine Resort. Tento luxusní hotel nabízí elegantní pokoje, více než 17 restaurací, bary a kavárny, vynikající wellness a fitness centrum a mnoho dalších zajímavých možností. Hotel se nachází přímo na pláži a nabízí také přímý přístup k mnoha vodním aktivitám.

Dalším skvělým hotelem v Makadi je SUNRISE Royal Makadi Resort. Tento hotel nabízí moderní a luxusní pokoje, více než 10 restaurací a barů, bazény a vodní skluzavky, wellness centrum a mnoho dalších služeb. Hotel se nachází přímo na pláži a nabízí také mnoho možností pro vodní aktivity a další zábavu.

Pro ty, kteří hledají menší a více intimitní hotel, je tu Fort Arabesque Resort, Spa & Villas. Tento hotel nabízí pohodlné pokoje a apartmány, bazény, vynikající restaurace, wellness centrum a krásnou zahradu s výhledem na Rudé moře. Hotel se nachází přímo na pláži a nabízí také přímý přístup k vodním aktivitám.

Dalším skvělým hotelem je Labranda Club Makadi. Tento hotel nabízí moderní pokoje, bazény, vodní skluzavky, restaurace, bary a fitness centrum. Hotel se nachází jen pár minut od pláže a nabízí mnoho možností pro vodní aktivity, potápění a šnorchlování.

Všechny tyto hotely jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou v Makadi v Egyptě. Tyto hotely nabízejí vynikající služby, skvělé stravování, krásné pokoje a mnoho dalších možností pro zábavu a relaxaci.

Comments

0 komentáøù

Related posts

Kapverdy dovolená 2023

Kapverdy dovolená 2023

Dovolená na Kapverdách 2023 Kapverdy jsou jednou z nejkrásnějších exotických destinací pro dovolenou v roce 2023. Tento africký ostrovní stát v Atlantském oceánu láká návštěvníky svými úchvatnými plážemi, tyrkysovou vodou a pestrým podmořským světem. V roce 2023 mohou...

Budapešť

Budapešť

Budapešť Cesta do Maďarska je velice dobrý nápad. Jednak je to poměrně nedaleko a druhak se jedná o krásnou zemi, která je nám svojí kulturou a sdílenou minulostí poměrně blízká. Vlakem pojedete z Prahy přes Brno, dále na Bratislavu a do Budapešti. Cesta z Brna trvá...

X